ALBERT ELDH. Landskabsmotiv, olie på Panel, signeret.

495909. ALBERT ELDH. Landskabsmotiv, olie på Panel, signeret.

Cirka 31,5 x 33,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Albert Eldh (1878–1955)

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 31,5 x 33,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Albert Eldh (1878–1955)

Antal besøg: 400