SPEJL, anden halvdel af det 20. århundrede.

495681. SPEJL, anden halvdel af det 20. århundrede.

Glasset med slebne kanter.
Højde 107 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Glasset med slebne kanter.
Højde 107 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 378