LÆNESTOL, formentlig "Stora Furulid", Carl Malmsten, umærket.

492811. LÆNESTOL, formentlig "Stora Furulid", Carl Malmsten, umærket.

Pink polstring.
Samlet ryghøjde ca 86 cm. Længde 68 cm.

Slitage, pletter, bleget. Senere malede ben med farvetab. Knapper mangler. Tørret polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pink polstring.

Antal besøg: 898