SKOLAKRTA, "Det svenske stormagtsimperium og dets krig", Einar Dahlén, Bengtsons litografiska AB, Stockholm, 1946.

492741. SKOLAKRTA, "Det svenske stormagtsimperium og dets krig", Einar Dahlén, Bengtsons litografiska AB, Stockholm, 1946.

Højde 135 cm.
Længde 204 cm.

Slitage og skader, rifter og folder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 135 cm.
Længde 204 cm.

Antal besøg: 842