SKRIVEMASKINER, Naumann Erika, midten af det 20. århundrede.

492333. SKRIVEMASKINER, Naumann Erika, midten af det 20. århundrede.

Skrivemaskine rejsemodel.

Højde 11 cm.
Længde 30 cm.
Bredde 28 cm.

Slitage, ridser, laktab.
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skrivemaskine rejsemodel.

Højde 11 cm.
Længde 30 cm.
Bredde 28 cm.

Slitage, ridser, laktab.
Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 3.329