HARRY BOOSTRÖM. "Den nysgerrige ravn", olie på Panel, signeret.

491850. HARRY BOOSTRÖM. "Den nysgerrige ravn", olie på Panel, signeret.

Billedareal 11,5 x 8 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 11,5 x 8 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 776