HÅNDSPEJL, tin, Herman Bergmans kunststøberi, 1930'erne.

491772. HÅNDSPEJL, tin, Herman Bergmans kunststøberi, 1930'erne.

Stemplet med navneciffer, står sandsynligvis CA P. Diameter ca. 16 cm.

Slitage, buler, ridser, skæv knop.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.808