SOFFBORD, teaktræ, Tove & Edvard Kindt-Larsen for Säffle Möbelfabrik.

491605. SOFFBORD, teaktræ, Tove & Edvard Kindt-Larsen for Säffle Möbelfabrik.

På hjul, mærket, længde 98, 84 56 cm.

Slitage, ridser, udvendigt plastdæksel mangler på hjulskiven.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 444