ARTHUR PERCY. "Store alvor", akvarel, signeret.

490862. ARTHUR PERCY. "Store alvor", akvarel, signeret.

Billedstørrelse 20 x 30 cm.
Samlet mål inklusiv ramme 41,5 x 49,5 cm.

Gulnet passpartout, samt akvarel.

Kunstner/designer

Arthur Percy (1886–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse 20 x 30 cm.

Kunstner/designer

Arthur Percy (1886–1976)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 758