RADIO, "Diplomat", Luxor, 1950/60'erne.

490855. RADIO, "Diplomat", Luxor, 1950/60'erne.

Længde 65,5, dybde 23, højde 33 cm.

Slitage, ridser, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.593