BUST, gips, efter Francesco Laurana.

490779. BUST, gips, efter Francesco Laurana.

Mærket N. 84.
Højde ca 22,5 cm.

Slitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket N. 84.
Højde ca 22,5 cm.

Slitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 1.938