BESTIKÆSKE, på benstativ, barokstil, 20. århundrede.

490662. BESTIKÆSKE, på benstativ, barokstil, 20. århundrede.

Længde 47, dybde 42, højde inkl. ben 82 cm.

Slitage, ridser og mærker, revner.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 493