LYSKELYSE, til 5 stearinlys, rokoko stil, 20. århundrede.

48847. LYSKELYSE, til 5 stearinlys, rokoko stil, 20. århundrede.

Højde 66 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 66 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.009