KRUS inklusive Rörstrand og Höganäs, 4 dele.

487777. KRUS inklusive Rörstrand og Höganäs, 4 dele.

Blå og hvid krus Rörstrand, højde 23,5 cm, Krus Höganäs højde 22 cm, Krus saltglaseret, men usigneret, højde 23,5 cm, Fad Höganäs diameter 24 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 559