SKAT på benstativ, barokstil, 19./20. århundrede.

486034. SKAT på benstativ, barokstil, 19./20. århundrede.

Samlet mål: Længde 54,5 bredde 50 højde 97 cm.

Slitage, stødmærker, indvendig mangler, revne i bunden af æsken.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 518