LOFTSFOND, første halvdel af det 20. århundrede. Højde ca 75 cm.

485510. LOFTSFOND, første halvdel af det 20. århundrede. Højde ca 75 cm.

Glaskupa. Diameter ca 50,5 cm.

Mindre Kantstødt. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 344