DESK, neo-rokoko, slutningen af 1800-tallet.

484569. DESK, neo-rokoko, slutningen af 1800-tallet.

Længde 92, dybde 62, højde 74 cm.

Slitage, ridser, mærker, mindre finerskader, renoveret.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 608