SKAMLING, bejdset fyrretræ, 1920'erne/30'erne.

483848. SKAMLING, bejdset fyrretræ, 1920'erne/30'erne.

Fod med diskret cupping under. Længde 55, bredde 29,5, højde 43 cm.

Slitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 916