FALDSBORD og KURVSTOL, 1900-tallet.

482670. FALDSBORD og KURVSTOL, 1900-tallet.

Bord mærket / signeret "ÖJ". Længde 60, bredde 60, højde 68 cm.

Slitage, revner, reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 678