Taburet, stålrør, funkis, første halvdel af det 20. århundrede.

482606. Taburet, stålrør, funkis, første halvdel af det 20. århundrede.

Diameter 36, højde 53 cm.

Slitage, rust, polstring med skader. Der mangler delvist skruer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 36, højde 53 cm.

Antal besøg: 2.211