GLAS, 5 dele, Iittala og Oy Kumela, Finland.

482010. GLAS, 5 dele, Iittala og Oy Kumela, Finland.

Skål, A jacobino Kumela, signeret.
3 stk Alvar Aalto Ittala.
vase, glas glas, Ittala.
Højde ca 4 - 15 cm.

Vase hvid og klart glas med Kantstødt. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

3 stk Alvar Aalto Ittala.
vase, glas glas, Ittala.
Højde ca 4 - 15 cm.

Antal besøg: 969