481910. RESERVOIRPENNE, 3 stk, Montblanc og Shaeffer.
Montblanc Mesiterstuck No 149, total længde inkl. låg ca 14 cm.
Montblanc Meisterstuck No 146, total længde inkl. låg ca 14 cm.
Shaeffer, forgyldt, mærket 02183, længde inkl. låg ca 13 cm.
Stænger stemplet 14k.
Montblanc No 146 med ejers navn. Montblanc No 149 med revne i låg. Have på.
Stænger stemplet 14k.