ERHVERVS COUNTER / COUNTER, omkring midten af det 20. århundrede.

481016. ERHVERVS COUNTER / COUNTER, omkring midten af det 20. århundrede.

Længde 150, bredde 60, højde 95 cm.

Slitage, mærker, ridser, pletter, finerskader, Kantstødt. Skuffer mangler delvist.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 747