BAROMETER og RAMME, messing, begyndelsen af det 20. århundrede.

480213. BAROMETER og RAMME, messing, begyndelsen af det 20. århundrede.

Rammehøjde 18,5 cm. Barometer diameter 11 cm.

Slitage, ramme uden glas. Ramme mangler delvist holder bagpå til glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 436