TOILETBORD, 1930'erne / 40'erne.

47965. TOILETBORD, 1930'erne / 40'erne.

Bonad birk. Ovalt spejl med slebet glas, Længde 120, bredde 50, højde 167 cm.

Slitage, ridser, pletter.
Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, pletter.
Nøgle mangler.

Antal besøg: 1.659