UDKUDSDYR, 8 dele, 1900-tallet.

478783. UDKUDSDYR, 8 dele, 1900-tallet.

Den mindste kat mærket Steiff.
Længde ca 11 - 30 cm.

Slitage, skader, reparationer, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 11 - 30 cm.

Antal besøg: 639