KIRKE, rokokostil, 1900-tallet. Højde ca 110 cm.

478215. KIRKE, rokokostil, 1900-tallet. Højde ca 110 cm.

12 lyspunkter.
Diameter 79 cm.

Slid, prisme mangler, Kantstødt. Elektriske kabler overskåret.

Få foretaget en gratis vurdering!

12 lyspunkter.
Diameter 79 cm.

Antal besøg: 392