CHIFFONJÉ, slutningen af det 19. århundrede.

47724. CHIFFONJÉ, slutningen af det 19. århundrede.

Nøgle til skuffer til rådighed. Længde 110, bredde 53, højde 139 cm.

Nøgle til skrivedel mangler. Have på. finer skader. Revner. Dekorative elementer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 842