FLAPBORD, "Maria Flap", Bruno Mathson, omkring midten af det 20. århundrede.

475903. FLAPBORD, "Maria Flap", Bruno Mathson, omkring midten af det 20. århundrede.

Mærkemærket. Længde ca 23,5 - 280 cm, bredde 90, højde 72 cm.

Brugsslitage. Mindre buler og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.661