LOFT, Art Nouveau, første halvdel af det 20. århundrede.

475321. LOFT, Art Nouveau, første halvdel af det 20. århundrede.

Diameter ca 32,5 cm.

Slitage, mindre buler. Kop med ubetydeligt Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 32,5 cm.

Antal besøg: 2.435