LEGNER, "Thales", begyndelsen af det 20. århundrede.

474883. LEGNER, "Thales", begyndelsen af det 20. århundrede.

Målene på træsokkelen er ca 35 x 17,5 cm.

Slitage, ikke fuldstændig gennemgået. Nøgle mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 740