BESTIK 21 dele, rustfrit stål, "Spectra" Gense og SKEER 2 rustfrit stål Georg Jensen.

47351. BESTIK 21 dele, rustfrit stål, "Spectra" Gense og SKEER 2 rustfrit stål Georg Jensen.

10 knive, længde ca. 20 cm.
11 gafler, længde 19 cm.
2 skeer, længde 18,5 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

10 knive, længde ca. 20 cm.
11 gafler, længde 19 cm.
2 skeer, længde 18,5 cm.

Slitage, ridser.

Antal besøg: 2.596