473252. ERIK HÖGLUND. vaser, 2 stk, sign.
Vase i brun glasmasse. Dekoration af luftbobler og tætninger. Højde 18 cm, diameter 15 cm. Utydeligt signeret.H732?
Vase i orange glasmasse. Højde 10 cm. Diameter 13 cm. Signeret H 1647/110.