VÆGLAMPE, EL-BE, omkring midten af det 20. århundrede.

472948. VÆGLAMPE, EL-BE, omkring midten af det 20. århundrede.

Længde fra væg ca 32 cm.

Slitage, pletter. Kop med Kantstødt og afvisning af tråde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde fra væg ca 32 cm.

Antal besøg: 2.904