SKÅL, sølv, Borgila, Stockholm, 1961.

471820. SKÅL, sølv, Borgila, Stockholm, 1961.

Med gennemgående emblem "Byens almindelige brandvæsen"/"For mod i fare og borgeriver".
Diameter ca 21,5 cm Vægt ca 434 gram.

Brugsslitage, ridser, emblem overalt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 779