BORDLAMPER, 3 stk, heraf en Ateljé Lyktan. 19/2000-tallet.
47064. BORDLAMPER, 3 stk, heraf en Ateljé Lyktan. 19/2000-tallet.
Sort, keramik, tot højde ifølge billede 47 cm.
Uædle metal, total højde ifølge billede 43 cm.
Glas, Atlejé lanterne, tot højde ifølge billede ca. 39 cm.
Lampe uædle metal forlænget.
Brugsslitage, ridser.
Lampe uædle metal forlænget.
Brugsslitage, ridser.