FÄSTMANS SOFA, senere del af 1800-tallet.

470018. FÄSTMANS SOFA, senere del af 1800-tallet.

Længde ca 156 cm.

Slitage, mærker, ridser. Delvis løse kanter. Mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 156 cm.

Antal besøg: 746