FÄLLBORD, af Jacob Sjölin (mester i Köping og Kungsör 1767-1785).

46983. FÄLLBORD, af Jacob Sjölin (mester i Köping og Kungsör 1767-1785).

Tavle i rodfiner, hallstempel, signeret og nummereret 989 nummereret "Jac: Siölin", diameter 83, højde 75 cm.

Slitage, reparation, mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.249