LOFTSLAMPE, glas og metal, 20. århundrede.

469798. LOFTSLAMPE, glas og metal, 20. århundrede.

Højde ca 52 cm.

Brugsslitage. Knop/pote mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 52 cm.

Antal besøg: 356