KANDELABER, messing, barok stil, 20. århundrede.

4683868. KANDELABER, messing, barok stil, 20. århundrede.

I form af en kvinde, der holder en let arm i hver hånd, højde ca. 30 cm.

Overfladeslitage, mærker, pletter, en lysestage lidt kortere, små buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 275