SPEJL med KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tallet.

468190. SPEJL med KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tallet.

Fransk, rød marmorplade Forgyldt spejl højde ca 150 cm Konsol bord højde ca 78 cm, længde 72 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 566