Sæt KOBBER OG MESSING, 4 dele, 1800/2000 årh.

467835. Sæt KOBBER OG MESSING, 4 dele, 1800/2000 årh.

Kulsamler.
Form, diameter 40 cm.
2 lysestager, messing, NMB, Nyköpings Messingsbruk, højde 26 - 27cm.

Brugsslitage, buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kulsamler.
Form, diameter 40 cm.

Brugsslitage, buler.

Antal besøg: 399