TABLE, Hagafors, Vaggeryd, 1950'erne.

46759. TABLE, Hagafors, Vaggeryd, 1950'erne.

Med udtræksskive, længde 86,5, bredde 80, højde 72 cm, udtræksskive længde 50 cm.

Slitage, pletter og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, pletter og ridser.

Antal besøg: 1.943