MESSING SÆT, 5 dele, messing, anden halvdel af det 20. århundrede.

465824. MESSING SÆT, 5 dele, messing, anden halvdel af det 20. århundrede.

Maksimal højde ca 73 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Maksimal højde ca 73 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 356