SPISESKAB, med vitrine, anden halvdel af det 20. århundrede.

465745. SPISESKAB, med vitrine, anden halvdel af det 20. århundrede.

Længde 111, bredde 45, højde 189 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 333