ARVID ANDERSSON. Ræv og ænder, olie på lærred, signeret.

465628. ARVID ANDERSSON. Ræv og ænder, olie på lærred, signeret.

Ca 38 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arvid Andersson (1934–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 38 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arvid Andersson (1934–2001)

Antal besøg: 511