ARVID ANDERSSON. Orrs spil, olie på lærred, signeret.

465626. ARVID ANDERSSON. Orrs spil, olie på lærred, signeret.

Ca 33 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arvid Andersson (1934–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 33 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arvid Andersson (1934–2001)

Antal besøg: 515