Sæt ALLMOGE, 4 dele.

Sæt ALLMOGE, 4 dele.
465295. Sæt ALLMOGE, 4 dele.

2 opbevaringsspande højde ca 17 hhv. 49 cm og 2 kummer længde 62 hhv. 69 cm.

Slitage og skader, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
465295. Sæt ALLMOGE, 4 dele.

Antal besøg: 603