BARSKAB, art deco, 1930'erne/40'erne.

465193. BARSKAB, art deco, 1930'erne/40'erne.

Længde 70,5, bredde 44, højde 64 cm.

Slitage, ridser, skader og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.276