JAN FORSBERG. Ætsning.

JAN FORSBERG. Ætsning.
463533. JAN FORSBERG. Ætsning.

Sommer køkken. Signeret og nummereret 83/310 ex. Dato 1963 35x49 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 3.677